مشاوره رایگان خرید نهال
خانهمحصولاتنهال گیلاس نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

9 جولای 2020
0 305
نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

به طور کلی کاشت نهال گیلاس یک سری اصول و قواعدی دارد که رعایت آن ها سبب می شود که نهال شما به درختی پر بار و سالم تبدیل شود. به سراغ روش اصولی کاشت نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی می رویم.

در ابتدا باید به فکر کاشت این نوع نهال در مناطقی باشیم که شرایط آب و هوایی مناسبی برای رشد آن داشته باشد. بهترین مناطق برای رشد و پرورش نهال گیلاس خوشه ای، مناطق با آب و هوای خشک و سرد است.
در این مناطق ما شاهد بارش در فصل سرد زمستان، هستیم که سبب میوه دادن بی نظیر این درختان می شود.

از طرفی، اکثرا در این مناطق، در تابستان بارانی از آسمان نمی بارد و این همان چیزی است که ما می خواهیم؛ زیرا میوه های کوهستانی اگر زیاد در تابستان آب بخورند، علاوه بر این که له می شوند و ظاهرشان خراب، مزه ی اصلی خود را از دست می دهند و به قول معروف، مزه ی آب می گیرند.

مرحله ی بعدی، رعایت فاصله مناسب بین نهال های گیلاس خوشه ای است، مقداری از زمین را می کنیم که عمق خوبی برای ریشه ها فراهم شود، در طرفین نهال هم فواصل کاشت را ایجاد می کنیم که بعد از بزرگ شدن، مشکلی پیش نیاید.
از نظر آبدهی، درخت گیلاس خوشه ای فرانسوی درختی است که نیازی به آب فراوان ندارد.
در فصل های زمستان و بهار اگر هر ده روز یک بار به این درختان آب دهید، هیچ گونه مشکلی برای آن ها ایجاد نمی شود و در فصل های گرم سال، به علت گرمای زیاد هوا، هفت روزی یک بار کفایت می کند.
بهترین کار این است که در همان ابتدای کاشتن، خاک زمینتان را بررسی کنید. مقداری کود حیوانی طبیعی به آن بدهید تا تازه شود.

نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

گیلاس خوشه ای

ویژگی مهم نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

برای باغدار، کاشت این نهال کاری پرسود و پر درآمد می باشد؛ همان طور که گفتیم پرداخت از هر خوشه درخت گیلاس تعداد زیادی گیلاس چیده می شود.
ویژگی مهم نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی این است که، شکل ظاهری درشت و بزرگ دارند.
همان طور که می دانید ما ایرانی ها عادت داریم برای مهمانی ها، عروسی ها و مراسم ها میوه های درشت و بزرگ خریداری می کنیم.
خب همین دلایل سبب می شود که گیلاس خوشه ای باغدار به فروش برسد و بهایی که برای نهال این محصولات ارزشمند پرداخته است را با اولین برداشت دربیاورد.

میزان باردهی نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

تا به حال دقت کرده اید که خوشه ی انگور چه تعداد انگور دارد؟

خب مسلم است بسیار زیاد؛ کارش از شمردن گذشته است. گیلاس خوشه ای فرانسوی نیز همان طور که از نامش پیداست، دارای تعداد زیادی گیلاس در هر خوشه است.
به همین خاطر، میزان باردهی گیلاس خوشه ای فرانسوی زیاد است و کاشت آن صرفه ی خوبی برای زارعان زحمت کش دارد.
نکته ی دیگری که در این بحث اهمیت دارد، زمانی است که یک باغدار باید به انتظار بنشیند تا نهال های او بار بدهند.
زمانی که یک سال از کاشت نهال گیلاس از نوع خوشه ای بگذرد، می توانید گیلاس های قرمز رنگ شیرین و تازه را روی نهال ها ببینید.
این درختان مقداری دیرتر از انواع دیگر گیلاس، شکوفه می زنند و گل می دهند اما از اواخر فروردین می توانید میوه های خوشمزه آن را بچینید.

گیلاس خوشه ای

نهال گیلاس

قیمت خرید نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

همان طور که می دانید بسیاری ما عاشق تابستان هستیم، فقط به خاطر میوه های خوشرنگ و خوشمزه اش.
گیلاس خوشه ای فرانسوی، در بین انواع گیلاس زرد، سفید و سیاه توانسته نظر مردم را جلب کند.

اگر میوه فروشی دارید و در بین انواع و ارقام متفاوت گیلاس هر کدام مزیت و ویژگی های خاص خود را دارد، سردرگم شده اید، گیلاس خوشه ای فرانسوی می تواند گزینه خیلی خوبی برای شما باشد. این میوه جزو پر فروش ترین میوه ها است.
نهال های گیلاس بارور و پرمحصول را می توانید از بهترین نهال فروشی ها در شهر خود و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی که آن ها راعرضه می کنند، خریداری کنید.
اطمینان داشته باشید که اگر تمام نکات مثل فواصل کاشت، میزان آب و کود و … را رعایت کنید، بهترین محصول را با بهترین کیفیت و طعم برداشت می کنید که در مدتی کم تمام هزینه های شما اعم از پول کارگر، آب و … در می آید.

نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

قیمت خرید نهال گیلاس


نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *