کـاشت داشت برداشت با

پالیز نهال

برای استعلام قیمت از قسمت تماس با ما اقدام کنید 0914 4501007 0914 4501008

سوالات متداول

6 پرسش متداول
حمل و نقل نهال در مقیاس انبوه، چگونه انجام می شود؟

بسته به میزان سفارش از وسایل نقلیه باربری استفاده کرد. اما معمولا باغداران تعداد زیادی نهال خریداری میکنند که حمل و نقل آنها باید به وسیله وسایل نقلیه باربری سنگین یا اتوبوس انجام می شود.

هنگام خرید نهال به چه نکاتی توجه کنیم؟

پیش از هر چیز لازم است یک نهالستان معتبر را برای خرید نهال برگزینید؛ نهال های انتخابی باید کاملا سالم باشند و از لحاظ آفات و بیماری های گیاهی، به طور دقیق بررسی شوند تا از عدم بروز مشکلات گوناگون و کیفیت محصولات نهایی، اطمینان حاصل شود. توصیه می شود سابقه و تجارب نهالستان مورد بررسی قرار گیرد که این با پرس و جو از مشتریان مجموعه قابل انجام است. هنگام خرید نهال، گارانتی، گواهی اصالت و مجوز های مربوطه از جمله مجوز های جهاد کشاورزی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت عدم آگاهی کافی در رابطه با نحوه کاشت و نگهداری و …، از کارشناسان مجموعه یاری بجویید!

تحویل نهال های خریداری شده چقدر زمان می‌برد؟

ارسال نهال ها پس از نهایی شدن سفارش به صورت معمول ۴۸ الی ۷۲ ساعت پس از ثبت سفارش تحویل می‌گردند.

نهالستان پالیز چه خدماتی را به عنوان پشتیبانی پس از فروش ارائه می دهد؟

از بزرگترین مزایای نهالستان پالیز ، می توان به ارائه پشتیبانی پس از فروش، به بهترین نحو اشاره کرد. پشتیبانی پس از فروش نهالستان پالیز، شامل خدماتی از قبیل مشاوره تخصصی در زمینه کاشت، مراقبت و نگهداری از نهال ها، متناسب با نوع و نژاد آن ها، ارائه گواهی اصالت و گارانتی می باشد؛ گارانتی به خریداران این امکان را می دهد تا در صورت مشاهده هر گونه نقص در نهال، آن را مرجوع نمایند؛ همچنین مشاوران و متخصصان مجرب این مجموعه، آماده پاسخگویی به مخاطبان به صورت حضوری و غیر حضوری می باشند.

مزایای خرید نهال از پالیز نهال در چیست؟

آموزش های اختصاصی بصورت ویدئو از مرحله صفر تا صد احداث باغ ، کاشت نهال ، داشت نهال و برداشت نهال ،پشتیبانی ۲۴ ساعته در خصوص آفات درختان بادام،بیماری و تغذیه درختان ، تضمین کمترین قیمت ها، تخفیف های متعدد، خدمت رسانی با کیفیت به مشتریان با تکیه بر اعتبار و تجربه‌ی ۵۵ ساله در زمینه تولید انواع نهال پیوندی تضمینی با کیفیت،تضمین کننده‌ی توسعه باغات شما خواهد بود.

محبوب ترین و پرفروش ترین نهال های بادام در پالیز نهال چه رقم هایی هستند؟

با وجود اینکه انواع نهال بادام با توجه به ویژگی های منحصر به فردشان و منطقه مورد نظر، توسط سرمایه گذاران و باغداران خریداری می شوند، اما نهال بادام آذر, نهال بادام مامایی, نهال بادام فرانیس, نهال بادام تونو,نهال بادام سوپرنوا , نهال بادام اسرائیلی و ...، در میان پرفروش ترین نهال ها قرار دارند.

محصولات تماس با مشاورین فروش راه های ارتباط
بسته شو