شهر گرگان یکی از بهترین مناطق در شمال ایران است که برای پرورش انواع نهال گردو و نهال میوه پیشنهاد می ‌شود. باغداران عزیز در گرگان می توانند بهترین ارقام نهال را از نهالستان مرکزی مجوزدار گرگان سفارش دهند. در میان ارقام نهال گردو در گرگان چندین نمونه از آن باردهی بیشتری دارد و برای توسعه بهتر باغ های گردو بهترین گزینه هستند.

علاوه بر نهال گردو در گرگان، می توانید درباره خرید عمده نهال میوه در گرگان هم با نهالستان معروف گرگان مشورت کنید. از طریق آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین گرگان، استعلام قیمت خرید عمده نهال امکان پذیر است. اگر نهال عمده و خرده را از نهالستان معتبر گرگان بخرید، مطمئن هستید که نهال ها با کیفیت بالا و سلامت کامل به شما تحویل داده می شوند.

معرفی 6 مورد از انواع ارقام نهال گردو در گرگان که می توانید بکارید

اکنون به ویژگی های مهم هر کدام از انواع نهال گردو در گرگان برای کاشت، خواهیم پرداخت:

نهال گردو چندلر

با خرید نهال گردو چندلر در گرگان می توانید باغ گردوی خود را احداث کنید و آن را توسعه بدهید. این نهال گردو در ارتفاعات 0 تا 1500 متر از سطح دریا به باردهی خوبی می رسد. میزان باردهی درختان گردو چندلر در هر هکتار 7 تن می باشد. نهال گردو چندلر را از بزرگترین نهالستان گردو و نهال فروشی گرگان به صورت عمده خریداری کنید.

نهال گردو فرنور

از جمله انواع ارقام نهال گردو در گرگان، نهال گردو فرنور است. این درختان گردو در هر هکتار حدود ۸ تن میوه مرغوب تولید می کند. عمر اقتصادی نهال گردو فرنور، صد سال است. برای اینکه باغ گردو در گرگان را توصیه توسعه بدهید، نهال گردو فرنور را از آدرس بهترین نهالستان جهاد کشاورزی گرگان به صورت عمده خریداری کنید.

نهال گردو اسرائیلی

از طریق بزرگترین نهالستان گردو و نهال فروشی گرگان می توانید، نهال گردو اسرائیلی را به صورت عمده سفارش دهید. این نهال گردو در ارتفاعات 2000 متری از سطح دریا باردهی خوبی دارد. از هر هکتار این نهال گردو ۸ تن محصول برداشت می ‌کنید. اگر به دنبال خرید نهال گردو مقاوم به خشکی و سرما هستید، نهال گردو اسرائیلی را به شما پیشنهاد می دهیم. این نهال گردو در گرگان از طریق مرکز عرضه نهال و توزیع نهال به صورت عمده قابل تهیه است.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

بهترین نهال گردو در گرگان، نهال گردو ژنوتیپ برتر می باشد. این نهال گردو عمر اقتصادی حداکثر ۲۰۰ سال دارد و شاید بیشتر هم بتواند باردهی داشته باشد. در هر هکتار از این درختان گردو حدود 8 تن گردوی مرغوب برداشت می کنید. نهال گردو ژنوتیپ برتر را در ارتفاعات حداکثر ۳۰۰۰ متر از سطح دریا می توانید پرورش دهید. خرید عمده نهال گردو از طریق نهالستان معروف گرگان امکان‌پذیر است. نهال گردو ژنوتیپ و برتر را برای توسعه باغ گردو در گرگان از نهالستان پالیز بخواهید.

نهال گردو تویسرکان

نهال گردو تویسرکان برای کاشت در باغ های گرگان در شمال کشور پیشنهاد می‌ شود. گردوی تویسرکان برای شرایط آب و هوایی گرگان مناسب است. این نهال گردو باردهی خوبی دارد. در هر هکتار، حدود 6 تن محصول از این درختان برداشت می کنید. گردوی تویسرکان قابل خرید به صورت عمده از مرکز فروش درخت گردو اصلاح شده گلدانی در گرگان است. نهالستان پالیز، انواع نهال عمده را به باغداران ارائه می دهد.

نهال گردو پالیز کانادایی

یکی دیگر از بهترین ارقام نهال گردو در گرگان، نهال گردو پالیز کانادایی نام دارد. این نهال گردو هم عمر اقتصادی خوبی دارد هم میوه‌ هایی با مغز درشت تولید می کند. برای توسعه باغ گردو در گرگان، خرید نهال گردو کانادایی پالیز را پیشنهاد می کنیم. می توانید نهال عمده و خرده را از این ارقام گردو از طریق بزرگترین نهالستان گردو در گرگان خریداری کنید.

انواع بهترین نهال های میوه برای کاشت در گرگان

سایر انواع ارقام نهال میوه که در گرگان شرایط محصول دهی مناسبی دارند، به صورت زیر هستند:

شرایط آب و هوایی گرگان

شرایط آب و هوایی شهر گرگان برای کاشت نهال میوه و نهال گردو بسیار مساعد است. گرگان شهرستان کوهستانی محسوب می ‌شود و آب و هوای مرطوب و معتدل دارد. این شهرستان در فصل زمستان آب و هوای سرد دارد و تابستان های گرم را تجربه می کند. گرگان یک شهر خنک است و انواع نهال گردو و نهال میوه را می توان در آن پرورش داد.

شرایط توسعه باغ گردو و باغ میوه در گرگان بسیار فراهم است. مخصوصاً انواع درختان میوه که باردهی خوبی دارند. برای کاشت نهال گردو در گرگان بهتر است به خرید نهال گردو چندلر، گردو اسرائیلی، نهال گردو ژنوتیپ برتر و نهال گردو پالیز کانادایی فکر کنید. انواع نهال گردو و نهال میوه را از آدرس بهترین نهالستان جهاد کشاورزی گرگان خریداری نمایید.

وضعیت ذخایر آبی گرگان

وضعیت ذخایر آبی و منابع طبیعی شهر گرگان در بهترین شرایط قرار دارد. ارتفاع گرگان از سطح دریا ۱۶۰ متر بوده و بارندگی در آنجا بسیار اتفاق می ‌افتد. میانگین بارندگی سالانه در گرگان حدود ۶۰۰ تا ۷۵۰ میلی متر است. این موضوع نشان می‌دهد نهال گردو در گرگان و نهال میوه در گرگان با بازدهی بالا قابل بهره‌ برداری هستند. برای خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی گرگان، کافیست با نهالستان پالیز تماس بگیرید.

جمع بندی

نهالستان پالیز، یکی از معروف ‌ترین نهالستان معتبر گرگان است که با بیشتر از ۵۰ سال سابقه و تجربه در این زمینه توانسته خدمات فروش عمده نهال گردو در گرگان و نهال میوه در گرگان را ارائه دهد.

اگر به دنبال استعلام قیمت روز انواع نهال گردو، میوه گرگان هستید یا می خواهید نهال گردو پیوندی گرگان یا سایر نهال های میوه پر بازده را بخرید، کافیست با کارشناسان فروش در این نهالستان معتبر تماس بگیرید. نهال های ارائه شده در این نهالستان بزرگ، همگی شناسنامه دار هستند و در سلامت کامل به شما تحویل داده می شوند.