ارقام نهال گردو در همدان برای توسعه باغ گردو در این شهر کوهستانی، با آب و هوای سردسیر در دسترس هستند. نهال گردو تویسرکان و نهال گردو مقاوم به سرما، دو نمونه از بهترین نهال ها برای کاشت در این شهر است.

شهر همدان در غرب ایران قرار گرفته، آب و هوای کوهستانی و سردسیر دارد و یکی از بهترین مناطق برای کاشت انواع ارقام نهال گردو به شمار می رود. نهال گردو پیوندی همدان را می توان در باغ های این شهر با بازدهی بالا پرورش داد.

با مراجعه به آدرس بزرگترین نهال گردو و نهال فروشی همدان، ارقام نهال گردو را برای کاشت در این شرایط پیدا می کنید. در کنار نهال گردو در همدان، می‌توانید انواع نهال میوه در همدان را هم خریداری کرده و در باغ ها بکارید.

شرایط کاشت نهال گردو در همدان متفاوت است. شهرستان های مختلف در این منطقه از نظر ارتفاع از سطح دریا یا دسترسی به منابع آبی با هم فرق دارند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره بهترین نهال های گردو که در همدان باردهی خوبی دارند، به دست بیاورید، با نهالستان مرکزی مجوزدار همدان در تماس باشید.

احداث باغ گردو و توسعه باغ گردو در همدان، نیازمند فراهم کردن یک سری مقدمات است. خرید بهترین نهال گردو در همدان یکی از این کارها می باشد. شما می‌توانید روش کاشت نهال گردو، مراقبت از نهال های گردو، آبیاری درخت گردو و اطلاعات تکمیلی دیگر را از نهالستان معتبر همدان به دست بیاورید.

معرفی 6 مورد از ارقام نهال گردو در همدان + مشخصات و ویژگی ها

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر یکی از بهترین نهال گردو در همدان است. این نهال گردو نسبت به شرایط سردسیر، مقاومت خوبی دارد، بنابراین انتخاب خوبی برای شرایط کوهستانی در استان همدان می باشد. طول عمر اقتصادی نهال گردو چندلر، حدود ۱۰۰ سال است. برای باردهی بهتر باغ گردو در همدان، از نهال گردو چندلر استفاده کنید.

نهال گردو فرنور

یکی از انواع ارقام نهال گردو در همدان با مقاومتی بسیار عالی و شرایط کاشت مساعد، نهال گردو فرنور است. این نهال گردو تا ارتفاع حداکثر ۳۰۰۰ متر از سطح دریا کاشته می شود. نهال گردو فرنور، ۸ در هر هکتار ۸ تن میوه می دهد.

نهال گردو اسرائیلی

نهال گردو اسرائیلی یکی از نهال های خوب برای کاشت در همدان است. در هر هکتار از این نهال، ۸ تن میوه مرغوب به دست می آید. مناطقی که در ارتفاع ۲۰۰۰ متری از سطح دریا هستند، برای کاشت نهال گردو اسرائیلی پیشنهاد می‌ شوند. نهال گردو اسرائیلی، مقاومت بالایی در برابر سرمازدگی و یخ زدگی دارد.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

یکی از بهترین ارقام نهال گردو در همدان، نهال گردو ژنوتیپ برتر است. برای توسعه باغ های گردو در همدان و باردهی محصولات بیشتر و باکیفیت، گردو ژنوتیپ برتر پیشنهاد می شود. عمر اقتصادی این نهال گردو، حدود 200 سال است. می توانید در هر هکتار، 8 تن محصول خوب از این نهال ها برداشت کنید. نهال گردو گرده افشان برای نهال گردو ژنوتیپ برتر، نهال های فرنور و فرانکت هستند.

نهال گردو تویسرکان

بهترین نهال گردو در همدان، نهال گردو تویسرکان است. این نهال، درست با شرایط همدان سازگاری دارد. گردو تویسرکان، گردوهای باکیفیت و پوسته کاغذی هستند و باردهی بسیار عالی، 8 تن در هر هکتار دارند. توسعه باغ گردو با نهال گردو تویسرکان، بسیار سودآور است.

نهال گردو کانادایی پالیز

نهال گردو پالیز کانادایی یکی از ارقام نهال گردو در همدان است و بادهی بسیار مناسبی دارد. عمر اقتصادی این نهال را می توان بیشتر از 80 سال معرفی کرد. این نوع نهال برای کاشت در همدان و شرایط سردسیری مناسب است. برای خرید انواع نهال گردو می توانید به آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین همدان مراجعه کنید.

کدام درختان میوه را در همدان بکاریم؟

شرایط آب و هوایی و موقعیت مکانی باغ های همدان، علاوه بر نهال گردو، برای کاشت نهال میوه مناسب است. شما می توانید برخی از بهترین نهال های میوه را در باغ های همدان بکارید. فهرستی از انواع نهال میوه که در همدان بهتر رشد می کنند، به صورت زیر است:

انواع نهال گردو در همدان و نهال میوه در همدان را می توانید از آدرس بهترین نهالستان جهاد کشاورزی همدان خریداری کنید. همچنین می توانید نهال ها را به صورت اینترنتی از یک نهالستان معتبر همدان سفارش دهید. نهالستان پالیز، ارقام نهال گردو و نهال میوه را برای باغداران همدانی با قیمت مناسب و کیفیت عالی فراهم ساخته است.

شرایط آب و هوایی همدان

شرایط آب و هوایی و اقلیمی همدان، کوهستانی، سرد و معتدل است. همدان با استان‌های مرکزی، کرمانشاه، زنجان، لرستان و کردستان همسایه است. این مناطق، زمین های کوهستانی متعددی دارند. شهر همدان دارای ارتفاع از سطح دریا معادل ۱۸۵۰ متر است. این ارتفاع از سطح دریا، عامل مهمی در خرید نهال گردو در همدان محسوب می‌شود. بهترین ارقام نهال گردو شناسنامه دار را طبق این گزارش می توانید در همدان بکارید.

به واسطه موقعیت همدان در ایران، در فصل زمستان شاهد بارش باران و برف در این استان هستیم. به این ترتیب علی رغم گرم بودن در تابستان ها، ذخایر آبی همدان مناسب است. حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، گرم ترین حالت است و در سردترین شرایط، دما تا ۳۰ درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش پیدا می ‌کند. همدان، یک شهر خنک است و متوسط دمای هوای سالانه آن حدود ۱۱ درجه سانتیگراد می باشد.

وضعیت ذخایر آبی همدان

با توجه به شرایط آب و هوایی همدان و نکاتی که در قسمت قبلی عنوان کردیم، وضعیت ذخایر آبی همدان بسیار مساعد است. در همدان، بارندگی بسیار اتفاق می ‌افتد. کوهستان‌ ها همیشه در زمستان، پوشیده شده از برف هستند. منابع آبی در تابستان، حاصل از آب شدن برف زمستانه هستند، بنابراین می توان نتیجه گرفت که رودخانه و مسیرهای منتهی به آن همیشه از منابع آب طبیعی بهره مند هستند.

انواع باغ های گردو که در زمین های منتهی به رودخانه ها و کوهستان‌ ها راه ‌اندازی شده ‌اند، از نظر دسترسی به منابع و ذخایر آبی شرایط خوبی دارند. می‌ توانید بهترین ارقام نهال گردو در همدان را در باغ ها بکارید و از بابت آبیاری و بارندگی، خیالتان آسوده باشد.

جمع بندی

ارقام بهترین نهال گردو در همدان و نهال میوه در همدان از طریق نهالستان معروف همدان ارائه می شود. می توانید برای خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی همدان با مشاوران نهالستان پالیز گفتگو نمایید. این نهالستان، مرجع اعلام قیمت روز انواع نهال گردو، میوه همدان است و نهال های باکیفیت و سالم را برای کاشت در همدان به فروش می رساند.

نهالستان پالیز، مرجع عرضه نهال گردو و توزیع نهال میوه می باشد. برای مشاوره خرید نهال گردو در همدان، کاشت نهال یا روش های مراقبت از نهال ها می توانید با کارشناسان پالیز صحبت کنید.