برای خرید نهال گردو در کرمان و خرید نهال میوه در کرمان الزاماً نیاز دارید تا بهترین ارقام نهال را شناسایی کنید. همانطور که می دانید کرمان در یک منطقه گرم و خشک کویری قرار گرفته است. نهال هایی که انتخاب می کنید باید در برابر شرایط موجود مقاومت خوبی داشته باشند. مرکز فروش درخت گردو اصلاح شده در کرمان شرایطی را فراهم می ‌کند تا از طریق مشاوره خرید عمده نهال، بهترین نمونه ‌ها را برای باغ گردو در کرمان خریداری کنید.

مرکز توزیع نهال گردو در کرمان و مرکز عرضه نهال میوه در کرمان هر دو انواع نهال های شناسنامه دار و با کیفیت را در اختیار باغداران قرار می دهند. قیمت نهال گردو و قیمت نهال میوه بر اساس عوامل مختلفی تعریف می شود.

اگر نیاز به خرید نهال های با کیفیت دارید تا انتهای بحث با ما همراه باشید. اطلاعات کاملی درباره معرفی بهترین ارقام نهال گردو در کرمان به شما خواهیم داد. سپس نهال های میوه را معرفی می‌کنیم که برای کاشت در این شهر مناسب هستند.

معرفی 6 مورد از ارقام نهال گردو در کرمان که می توانید بکارید

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر یکی از بهترین ارقام نهال گردو در کرمان محسوب می ‌شود. این نهال گردو را در ارتفاع حداکثر ۱۵۰۰ متری از سطح دریا می توانید بکارید. نهال گردو چندلر در برابر سرمای ناشی از آب و هوای کویری مقاومت خوبی دارد. مغز گردو از این نهال ها درشت و خوشمزه هستند. گردو چندلر را می توانید از آدرس بهترین نهالستان جهاد کشاورزی کرمان به صورت عمده بخرید.

نهال گردو فرنور

با خرید نهال گردو فرنور در کرمان، باردهی باغ گردوی شما به حداکثر می ‌رسد. این نهال های گردو تا ارتفاعات ۳۰۰۰ متر از سطح دریا به خوبی رشد می کنند. همچنین نهال گردو فرنور در برابر خشکی و کم آبی و آفت زدگی مقاومت خوبی دارد. عمر اقتصادی این درختان گردو حداکثر ۱۰۰ سال عنوان شده است. با مراجعه به نهالستان مرکزی مجوزدار کرمان، خرید عمده نهال گردو فرنور امکانپذیر است.

نهال گردو اسرائیلی

نهال گردو اسرائیلی یکی از بهترین ارقام نهال گردو در کرمان محسوب می ‌شود. در حداکثر ارتفاعات 2000 متر از سطح دریا، این درختان گردو و قابل پرورش هستند. عمر اقتصادی درختان گردو اسرائیلی، ۸۰ سال است و در هر هکتار حدود ۸ میوه مرغوب تولید می کند. از طریق بزرگترین نهالستان گردو و نهال فروشی کرمان می توانید نهال گردو اسرائیلی را به صورت عمده سفارش دهید.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

یکی از بهترین ارقام نهال گردو در کرمان، نهال گردو ژنوتیپ برتر است. این گونه ارقام نهال در کرمان، از گردوهای اصلاح شده به شمار می ‌روند و بنابراین با شرایط سخت آب و هوایی، خشکسالی، کم ‌آبی یا حتی سرمای زمستانی سازگاری دارند. اگر برای احداث باغ گردو نیاز به نهال های با کیفیت دارید، نهال گردو ژنوتیپ برتر را پیشنهاد می دهیم. این نوع درختان گردو تا ارتفاع ۳۰۰۰ متری از سطح دریا شرایط رشد خوبی دارند. در هر هکتار می توانید حدود ۸ تن میوه مرغوب از این درختان برداشت کنید.

نهال گردو تویسرکان

با خرید نهال گردو تویسرکان از نهالستان معتبر کرمان شرایط توسعه باغ گردوی شما آسان تر خواهد بود. گردو تویسرکان در مناطقی تا حداکثر ۳۰۰۰ متر از سطح دریا به خوبی رشد می کند. نهال گردو تویسرکان در برابر شرایط خشکی و کم آبی در کرمان تحمل بالایی دارد. شما می توانید این نهال گردوی باکیفیت را از نهالستان پالیز به صورت عمده سفارش دهید.

نهال گردو کانادایی پالیز

خرید نهال گردو پالیز کانادایی از آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین کرمان، امکان توسعه باغ گردو وجود دارد. این نهال های گردو در شرایط حداکثر ارتفاع ۳۰۰۰ متر از سطح دریا بازدهی عالی دارند. عمر اقتصادی نهال گردو کانادایی پالیز حدود ۱۰۰ سال است. چنانچه می خواهید نهال گردو عمده را از نهالستان معتبر کرمان بخرید با کارشناسان نهالستان پالیز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در هر هکتار از باغ گردو می توانید حدود ۱۶ تن نهال گردو پالیز کانادایی برداشت کنید.

کدام نهال های میوه را در کرمان بکاریم؟

سایر انواع ارقام نهال میوه که در کرمان شرایط باردهی مناسبی دارند، به صورت زیر معرفی می شوند:

شرایط آب و هوایی کرمان

شرایط آب و هوایی کرمان برای پرورش نهال گردو، به نسبت گرم و خشک است. کرمان یک منطقه کویری محسوب می ‌شود، بنابراین نهال گردو در کرمان که انتخاب می کنید باید در برابر خشکسالی و کم آبی مقاومت بالایی داشته باشند.

کرمان در اکثر فصل های سال آب و هوای گرم دارد. میانگین دمای هوای کرمان ۱۵ درجه سانتیگراد گزارش شده است. با توجه به شرایط انواع نهال گردو در کرمان، می توانید متناسب با همین شرایط آب و هوایی نهال های عمده را خریداری نمایید. ارتفاع کرمان از سطح دریا 1760  متر می باشد. وقتی می خواهید نهال گردو یا نهال میوه برای کاشت در کرمان انتخاب کنید، حتماً به شرایط اقلیمی باغ گردو در هر یک از شهرستان‌ های مختلف کرمان توجه کنید.

وضعیت ذخایر آبی کرمان

شرایط ذخایر آبی کرمان چندان مساعد نیست؛ کرمان یک منطقه کویری و گرم و خشک است. ذخایر آبی کرمان فقط از بارندگی ها در زمستان تامین می شود. هر چه بارندگی ها بیشتر اتفاق بیفتد، منابع و ذخایر آبی غنی تر می شوند. با این حال، بهتر است گونه هایی از نهال گردو در کرمان را انتخاب کنید که به خشکسالی و کم آبی مقاوم هستند. بهترین نهال هایی که پیشنهاد می ‌شوند شامل نهال گردو ژنوتیپ برتر، نهال گردو پیوندی کرمان، نهال گردو کانادایی پالیز و نهال گردو اسرائیلی می‌ باشد.

جمع بندی

همانطور که ملاحظه کردید شرایط آب و هوای کرمان و ذخایر آبی کرمان برای پرورش انواع نهال گردو و نهال میوه تقریباً مناسب است. اگر باغ گردو در کرمان دارید، یا تصمیم دارید باغ میوه راه اندازی کنید حتماً از طریق بزرگترین نهالستان گردو و نهال فروشی کرمان مشاوره های لازم را دریافت کنید. برای استعلام قیمت روز انواع نهال گردو، میوه کرمان، کارشناسان نهالستان پالیز آماده هستند تا شما را راهنمایی کنند.