خرید نهال گردو در مشهد و خرید نهال میوه در مشهد از آدرس بهترین نهالستان جهاد کشاورزی مشهد مقرون به صرفه و ایده آل است. شما می توانید بهترین نهال گردو و ارقام نهال میوه در مشهد را از بین نهال های شناسنامه دار در نهالستان پالیز خریداری کنید.

اگر صاحب باغ گردو در مشهد هستید و می خواهید باغ را توسعه دهید، قطعاً نیاز به نهال های باکیفیت دارید. بزرگترین نهالستان گردو و نهال فروشی مشهد آماده است تا انواع نهال را به صورت عمده به باغداران عرضه کند.

احداث باغ گردو در مشهد و توسعه آن نیازمند خرید نهال های مرغوب است. این موضوع برای نهال میوه هم وجود دارد. شما می توانید نهال گردو پیوندی مشهد را با قیمت مناسب از نهالستان معتبر مشهد خریداری کنید. همچنین انواع ارقام میوه که در مشهد باردهی خوبی دارند در نهالستان مرکزی مجوز دار مشهد ارائه می‌شود.

توجه به شرایط اقلیمی مشهد برای کاشت نهال ها مهم است. همچنین روش ‌های آبیاری درختان گردو کمک می‌کند نیاز آبی نهال ها فراهم شود.

در ادامه ابتدا درباره معرفی بهترین ارقام نهال گردو در مشهد صحبت می کنیم و سپس بهترین نهال های میوه ای که در این شهر باردهی خوبی دارند را نیز معرفی خواهیم کرد. اگر متقاضی خرید عمده نهال گردو و میوه هستید، تا انتهای بحث با ما همراه باشید.

معرفی 6 مورد  از بهترین انواع نهال گردو برای کاشت در مشهد

در ادامه به معرفی مختصر هر یک از این نهال ها می پردازیم:

نهال گردو پالیز کانادایی

نهال گردو پالیز کانادایی یکی از بهترین انواع نهال گردو در مشهد است که با شرایط اقلیمی این منطقه سازگاری خوبی دارد. درختان گردو پالیز کانادایی در طول دوران بلوغ خود در هر هکتار، ۱۶ تن میوه مرغوب تولید می کنند. این نهال گردو را می توانید در ارتفاعات حداکثر ۳۰۰۰ متری از سطح دریا بکارید. باردهی نهال گردو کانادایی پالیز قابل توجه است و باغداران به آن توجه خاصی دارند. این نهال را می توانید از نهالستان معروف مشهد به صورت عمده سفارش دهید.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

با خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر، برای توسعه باغ گردو نهال گردو پیوندی و نهال گردو اصلاح شده انتخاب خوبی است. عمر اقتصادی این نوع نهال های گردو حدود ۲۰۰ سال گزارش شده است. مغز گردو که توسط این درختان تولید می‌شود، درشت بوده و طعم خوشمزه‌ای دارد. نهال گردو ژنوتیپ برتر را می توانید در ارتفاعات حداکثر ۳۰۰۰ متر از سطح دریا بکارید. خرید عمده نهال گردو ژنوتیپ برتر نیز از طریق نهالستان پالیز انجام می شود.

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر یکی از بهترین ارقام نهال گردو در مشهد است که باردهی خوبی برای شما خواهد داشت. در دوران بلوغ، از این درختان گردو در هر هکتار، حدود ۷ تن گردوی مرغوب حداکثر می توانید برداشت کنید. مغز میوه گردوهای چندلر، درشت و خوشمزه است. در مرکز توزیع نهال و عرضه نهال می توان انواع ارقام نهال گردو پربازده را با قیمت مناسب سفارش داد.

نهال گردو تویسرکان

اگر بخواهیم یکی از بهترین نهال های گردو برای کاشت در مشهد را معرفی کنیم، نهال گردو تویسرکان در اولویت قرار می‌گیرد. این نهال گردو در سن ۵ سالگی و پس از آن، حداکثر باردهی را دارد. می توانید برای خرید عمده نهال گردو تویسرکان سرمایه‌گذاری خوبی انجام دهید؛ چون در طول سال‌های طولانی، باردهی عالی برای باغ گردو خواهد داشت.

نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور برای کاشت در مشهد پیشنهاد می شود. این نوع نهال های گردو مغز درشت تولید می کنند و در سال اول پس از کاشت باردهی دارندو نهال گردو فرنور در مشهد با شرایط آب و هوایی سازگار بوده و باعث بارور شدن باغ گردو خواهد شد.

نهال گردو اسرائیلی 

با خرید نهال گردو اسرائیلی در مشهد می توانید در طول سال ها سودآوری خوبی بدست بیاورید. این نهال گردو در مشهد در هر هکتار، بیشتر از ۸۰ تن گردو تولید می‌ کند و طول عمر اقتصادی خوبی دارد. برای خرید نهال گردو اسرائیلی به صورت عمده در مشهد از طریق آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین مشهد اقدام کنید.

بهترین نهال های میوه برای کاشت در مشهد کدام اند؟

علاوه بر خرید نهال گردو، گزینه دیگری که به رشد باغ‌های میوه در مشهد کمک می‌کند، خرید نهال میوه است. مهم‌ترین نهال های میوه که در مشهد می توانید به خوبی پرورش دهید به صورت زیر هستند:

سایر انواع نهال میوه در مشهد که شرایط باردهی مناسبی دارند، به صورت زیر معرفی می شوند:

خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی مشهد از طریق نهالستان پالیز فراهم شده است. می توانید قیمت روز انواع نهال گردو، میوه مشهد را از این نهالستان استعلام بگیرید.

می توانید با خرید عمده نهال میوه در مشهد، باغ میوه را توسعه دهید. نگهداری از نهال های میوه، روش آبیاری صحیح، زمان کوددهی مناسب و هر اقدام دیگری برای باردهی بهتر درختان در نهایت، سودآوری خوبی به دنبال خواهد داشت. می توانید نهال عمده و خرده را از هر کدام از ارقام نهال گردو در مشهد و نهال میوه در مشهد از نهالستان پالیز خریداری کنید.

شرایط آب و هوایی مشهد

شرایط آب و هوایی مشهد به واسطه موقعیت جغرافیایی آن تقریباً سرد معتدل و کوهستانی است. ارتفاع مشهد از سطح دریا حداکثر 1150 متر می باشد. اطراف شهر مشهد، کوهستان های مختلفی وجود دارد و همین عامل باعث می‌شود باغ های حومه شهر، سرمای زمستانی را تجربه کنند. دمای هوا در زمستان ۲۲ درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش پیدا می کند. انواع ارقام نهال گردو مقاوم به سرما برای کاشت در این شرایط آب و هوایی مناسب هستند.

وضعیت ذخایر آبی مشهد

میانگین حجم بارندگی در طول یک سال در مشهد ۵۰۰ میلی لیتر گزارش شده است. ذخایر آبی و منابع آبی مشهد همانند شهرهای کوهستانی دیگر در شرایط قابل قبولی قرار دارد، اما این منابع آبی در معرض تهدید و از بین رفتن می باشند. برای صرفه جویی در منابع آبی مشهد برای آبیاری درختان گردو، نیاز است که آبیاری قطره ای را به کار ببرید تا در مصرف آب صرفه جویی شود. مشاوره با کارشناسانی که شما را در امور آبیاری درختان گردو و نگهداری از نهال های گردو و میوه راهنمایی کنند، موجب رونق باغ خواهد شد.

جمع بندی

نهالستان پالیز، بزرگترین نهال فروشی در مشهد است و خدمات خود را در عمده فروشی نهال گردو و نهال میوه ارائه می دهد. در این مرکز فروش درخت گردو اصلاح شده گلدانی در مشهد، ارقام گردو پیوندی، گردو چندلر، گردو کانادایی و غیره را می توانید پیدا کنید.

نهالستان پالیز تحت نظر جهاد کشاورزی فعالیت می‌کند و تمام نهال های میوه و گردو ارائه شده در این مجموعه شناسنامه دار هستند. برای مشاوره خرید عمده نهال و استعلام قیمت نهال گردو و میوه با کارشناسان پالیز تماس بگیرید.