خرید نهال گردو در ساری به صورت عمده و خرده از طریق آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین ساری امکان پذیر است. شهر ساری، آب و هوایی بسیار مطلوبی دارد، بنابراین با راه اندازی باغ گردو و باغ میوه سودآوری خوبی خواهید داشت. ساری در یک منطقه کوهپایه ای قرار گرفته و زمین ‌های وسیع آن شامل دشتزارها هستند. منابع آبی ساری شامل چندین رودخانه اصلی است که آب زمین های اطراف را تامین می کند.

به واسطه همین موقعیت جغرافیایی ایده آل، باغ های گردو و باغ های میوه دسترسی عالی به منابع آبی دارند. برای خرید نهال گردو در ساری و نهال میوه در ساری با کارشناسان در نهالستان مرکزی مجوزدار ساری تماس بگیرید. انتخاب بهترین ارقام نهال در ساری به راحتی امکان پذیر است. کافی است هدف خود را از خرید نهال عمده و خرده مشخص کنید.

در ادامه شما را با ۶ تا از بهترین ارقام نهال گردو که می‌توانید در ساری بکارید، آشنا می کنیم. در ادامه نیز بهترین نهال های میوه را برای توسعه باغ میوه در ساری معرفی خواهیم کرد.

معرفی 6 مورد از بهترین ارقام نهال گردو در ساری با میزان باردهی عالی

نهال گردو چندلر

یکی از بهترین نهال های گردو برای شرایط آب و هوایی ساری، نهال گردو چندلر نام دارد. این نهال گردو در برابر سرمای زمستان مقاوم است؛ باردهی خوبی دارد؛ نهال گردو چندلر را می‌توانید در مناطقی که در ارتفاع ۱۵۰۰ متر قرار دارند، به خوبی پرورش دهید باردهی نهال گردو چندلر در هر هکتار، حدود هفت تن میوه مرغوب است. برای توسعه باغ گردو در ساری، خرید عمده نهال گردو چندلر را پیشنهاد می دهیم.

نهال گردو فرنور

اگر بخواهید بهترین نهال گردو در ساری را از نهالستان معروف ساری تهیه کنید، به شما نهال گردو فرنور را پیشنهاد می ‌دهیم. نهال گردو فرنور در برابر شرایط اقلیمی ساری تحمل بالایی دارد. حتی اگر سرمازدگی اتفاق بیفتد، درختان گردو فرنور در سلامت کامل رشد می کنند. عمر اقتصادی درخت گردو فرنور حدود ۱۰۰ سال است. در طول دوره رشد خود، باردهی خوبی حاصل می کند. درخت گردو فرنور از همان یک سالگی محصول دهی خود را آغاز می ‌کند.

نهال گردو اسرائیلی

یکی از انواع نهال گردو در ساری که باردهی خوبی دارد، نهال گردو اسرائیلی می باشد. شرایط رشد بهترین درختان گردو در ارتفاعات حداکثر ۲۰۰۰ متری از سطح دریا است. می‌توانید نهال گردو اسرائیلی را در باغ های ساری بکارید و در هر هکتار حدود ۸ تن میوه مرغوب برداشت کنید. عمر اقتصادی این درختان گردو حدود ۸۰ سال است.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

یکی از بهترین ارقام نهال گردو در ساری، نهال گردو ژنوتیپ برتر نام دارد. این درختان گردو در برابر سرمازدگی، آفت زدگی یا حتی بیماری های درخت گردو مقاومت بالایی دارند. در هر هکتار از باغ گردو می توانید حدود ۸ و میوه مرغوب از این درختان برداشت کنید. درختان گردو ژنوتیپ برتر در مناطقی تا ارتفاع حداکثر ۳۰۰۰ متر از سطح دریا رشد می کنند. عمر اقتصادی نهال گردو ژنوتیپ برتر در ۲۰۰ سال گزارش شده است و این به معنای سودآوری بیشتر و بهتر برای باغ گردو در ساری می باشد.

نهال گردو تویسرکان

نهال گردو تویسرکان برای کاشت در ساری یک انتخاب ویژه و خاص است. خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی ساری این امکان را فراهم می کند تا بتوانید نهال های گردو تویسرکان را به صورت عمده در باغ تحویل بگیرید. نهال های گردو اسرائیلی در هر هکتار، ۶ تن باردهی دارند و مغز گردوها درشت و خوشمزه است. در شرایط آب و هوایی ساری می توانید با خرید نهال گردو تویسرکان، باغ خود را سریع تر و بهتر توسعه دهید.

نهال گردو کانادایی پالیز

نهال گردو پالیز کانادایی یکی از بهترین نهال هایی است که در ساری می‌توانید بکارید. عمر اقتصادی این نهال گردو در ساری، ۱۰۰ سال است و در هر هکتار حدود ۱۶ تن گردوی مرغوب تولید ‌می کند. نهال گردو پالیز کانادایی را از آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین ساری می توانید به صورت عمده سفارش دهید.

معرفی بهترین ارقام نهال میوه در ساری برای توسعه باغ

سایر انواع ارقام نهال میوه که در ساری شرایط باردهی مناسبی دارند، به صورت زیر معرفی می شوند:

شرایط آب و هوایی ساری

شرایط آب و هوای شهر ساری بسیار متعادل و مناسب است. ساری مرکز استان مازندران بوده و در اکثر فصل‌های سال، رطوبت کافی را دارد. ساری در زمستان، شرایط سرد و خشک را تجربه می کند. قسمت هایی از شهر ساری که در مجاورت کوهستان های سرد قرار دارد، دارای آب و هوای سردتری نسبت به سایر مناطق است. در فصل زمستان، زمانی که هوا بسیار سرد می شود دمای هوای ساری تا ۱۲ درجه زیر صفر هم کاهش پیدا می‌کند. ارتفاع ساری از سطح دریا فقط ۵۴ متر است. برای اینکه بهترین نهال گردو در ساری را برای کاشت پیدا کنید، با کارشناسان نهالستان پالیز تماس بگیرید.

وضعیت ذخایر آبی ساری

ذخایر آبی شهرستان ساری در بهترین شرایط قرار دارد. بارندگی سالانه در ساری حدود ۷۹۰ میلی متر می باشد که یک مقدار بسیار مناسب برای آبیاری باغ های گردو و باغ‌ های میوه است. در شهر ساری، رودخانه ها، آب بندان و منابع طبیعی تامین آب طبیعی بسیار وجود دارد؛ بنابراین از نظر آبیاری درختان، محدودیتی وجود نخواهد داشت. با این حال لازم است برای حفظ منابع طبیعی آبی در ساری، از روش‌های  آبیاری قطره ای استفاده شود و به این ترتیب در مصرف آب هم صرفه جویی خواهد شد.

جمع بندی

به عنوان سخن پایانی باید گفت احداث باغ گردو در ساری و احداث باغ میوه در ساری، هر دو با یک سری برنامه ریزی های خاص امکان پذیر است. خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی در ساری و خرید عمده نهال میوه در ساری از هر جهت شرایط خوبی را فراهم کرده تا باغداران به سودآوری بالایی دست پیدا کنند. شما می توانید قیمت روز انواع نهال گردو، میوه در ساری را از طریق نهالستان معتبر ساری استعلام بگیرید.

در حال حاضر نهالستان پالیز، مرجع خرید و فروش عمده نهال میوه و نهال گردو است. از طریق این نهالستان می‌توانید ارقام نهال گردو در ساری و نهال میوه در ساری را به راحتی سفارش دهید. خرید عمده انواع ارقام نهال با قیمت مناسب با شرایط آسان فراهم شده است؛ کافیست با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.