خرید نهال گردو در تهران و خرید نهال میوه در تهران یکی از بهترین راهکارهایی است که باغداران بتوانند باغ ‌های خود را توسعه دهند. بهترین نهال گردو و نهال میوه را می توانید از بزرگترین نهالستان گردو و نهال فروشی تهران با کیفیت عالی خریداری کنید. انواع ارقام نهال گردو برای کاشت در شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف تهران در دسترس قرار دارند. کافیست مشخص کنید که به کدام یک از انواع نهال گردو و نهال میوه نیاز دارید.

نهالستان معتبر تهران یک مرکز عرضه نهال و توزیع نهال است که نهال های باکیفیت را به دست باغداران می رسانند. موقعیت مکانی شهر تهران و نزدیک بودن به دامنه ‌های کوهستان البرز شرایط اقلیمی مناطق محدود به البرز را برای کاشتن نهال گردو در تهران مناسب ساخته است.

انواع ارقام نهال گردو را می توان در دامنه های کوهستانی پرورش داد؛ به شرطی که دسترسی به منابع آبی فراهم باشد. در ادامه شما را با بهترین ارقام نهال گردو برای کاشت در تهران آشنا می کنیم و سپس نهال های میوه را هم معرفی خواهیم کرد.

معرفی 6 مورد از بهترین نهال گردو در تهران با ویژگی های باردهی عالی

 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو اسرائیلی
 • نهال گردو پالیز کانادایی
 • نهال گردو ژنوتیپ برتر
 • نهال گردو تویسرکان

در ادامه، به ویژگی های مهم هر کدام از نهال گردو در تهران با ویژگی های قابل توجه، خواهیم پرداخت:

نهال گردو چندلر

اگر بخواهیم یک نهال گردوی مناسب برای کاشت در تهران را معرفی کنیم، قطعاً نهال گردو چندلر جزو اولویت ‌ها قرار می گیرد. بازدهی این نهال گردو در تهران بسیار مناسب است و در ارتفاعات هزار تا ۱۵۰۰ متری رشد می کند. در دوران بلوغ درخت گردو چندلر می توانید تا حداکثر ۷۰ یا ۷۵ کیلوگرم میوه مرغوب برداشت کنید. خرید نهال گردو در تهران از طریق نهالستان معتبر تهران امکان پذیر است. این نهال ها شناسنامه دار هستند و در سلامت کامل به شما تحویل داده می شوند.

نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور برای کاشت در تهران پیشنهاد می ‌شود. این نوع نهال های گردو تا حداکثر ۳۰۰۰ متری از سطح دریا رشد می کنند و در هر هکتار، ۶ تن گردوی مرغوب می دهند. اگر به دنبال خرید نهال گردو از نهالستان مرکزی مجوزدار تهران هستید و می خواهید نهال گردو در شرایط سردسیر، مقاوم باشد، نهال گردو فرنور را به شما پیشنهاد می دهیم.

نهال گردو اسرائیلی

نهال گردو اسرائیلی یکی از انواع گونه های نهال گردو در تهران است که از نظر باردهی مورد توجه باغداران قرار گرفته است. نهال گردو اسرائیلی از گونه ‌های دیرگل می باشد و از سال دوم به باردهی می ‌نشیند. می توانید این نوع نهال گردو را در شرایط آب و هوایی تهران به خوبی بکارید و نگران آفت زدگی یا سرمازدگی نباشید. گردو اسرائیلی در ارتفاعات ۱۵۰۰ متری از سطح دریا رشد خوبی دارد، بنابراین برای باغ هایی که در اطراف تهران وجود دارند انتخاب خوبی است.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

یکی از بهترین ارقام نهال گردو در تهران، نهال گردو ژنوتیپ برتر است. این نهال گردو در ارتفاعات ۳۰۰۰ متری از سطح دریا به خوبی رشد می ‌کند. عمر اقتصادی نهال های ژنوتیپ برتر، 200 سال می باشد، بنابراین انتخاب خوبی برای باغ ‌های بزرگ و وسیع است. در دوران بلوغ این نونهال ها، از پنج سالگی می توانید در هر هکتار 8 تن گردو برداشت کنید. نهال گردو ژنوتیپ برتر در برابر سرمای زمستان مقاوم است. همچنین نسبت به آفت زدگی یا بیماری ‌های درخت گردو تحمل بالایی دارد.

نهال گردو تویسرکان

یکی دیگر از انواع نهال گردو در تهران، نهال گردو تویسرکان می باشد. این نوع نهال گردو به اندازه ‌ای مرغوب و با کیفیت است که از آن برای صادرات هم استفاده می شود. در دوران بلوغ درختان گردو تویسرکان می توانید حداکثر ۵۰ کیلوگرم از هر درخت میوه مرغوب برداشت کنید. این نهال گردو در ارتفاعات ۱۵۰۰ متر از سطح دریا به خوبی رشد می کند، باردهی نهال گردو تویسرکان در هر هکتار ۶ تن میوه مرغوب است.

نهال گردو کانادایی پالیز

یکی از بهترین نهال های گردو برای کاشت در تهران، نهال گردو پالیز کانادایی نام دارد. این نوع نهال های گردو نسبت به سرما زدگی مقاوم هستند و در مقایسه با نهال گردو ژنوتیپ برتر طول عمر اقتصادی خوبی دارند. این درختان گردو تا بیشتر از ۱۰۰ سال همچنان باردهی خوبی دارند. می توانید نهال گردو پالیز کانادایی را در آدرس بهترین نهال فروشی آنلاین تهران خریداری کنید.

معرفی بهترین نهال های میوه برای کاشت در تهران

 • نهال بادام
 • نهال هلو
 • نهال گلابی
 • نهال انگور
 • نهال سیب
 • نهال آلو
 • نهال پسته
 • نهال گیلاس

سایر انواع ارقام نهال میوه که در تهران شرایط باردهی مناسبی دارند، به صورت زیر معرفی می شوند:

 • نهال زردآلو
 • نهال آلبالو
 • نهال انجیر
 • نهال به
 • نهال شلیل

شما می‌توانید انواع نهال میوه را از یک نهالستان معتبر تهران به صورت غیر حضوری یا مراجعه حضوری سفارش دهید. نهال های با کیفیت برای کاشت در باغ های تهران در دسترس هستند. وقتی می خواهید نهال میوه را بکارید، حتماً از شرایط آبیاری و نحوه مراقبت از نهال ها از کارشناسان نهالستان تهران سوال کنید.

خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی تهران و خرید نهال میوه در تهران از طریق نهالستان پالیز به راحتی امکان ‌پذیر است. کافیست با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

شرایط آب و هوایی تهران

شرایط آب و هوای تهران یک شرایط چهار فصل است. این می تواند یک امتیاز بزرگ باشد چون می‌توانید برای خرید نهال گردو در تهران گزینه های زیادی را بررسی کنید. مثلاً نهال گردو چندلر، ژنوتیپ برتر یا تویسرکان برای کاشت در باغ های تهران مناسب هستند. تهران شرایط هوایی متغیر دارد؛ یعنی هم گرمای تابستان را تجربه می‌کنید؛ هم زمستان‌ها سرد است و هم هوای معتدل را در بهار و پاییز مشاهده خواهید کرد؛ بنابراین انواع ارقام نهال میوه و گردو را می‌توانید در تهران با باردهی بالا بکارید.

وضعیت ذخایر آبی تهران

وضعیت ذخایر آبی تهران یک مشکل یا چالش اساسی است. آبیاری باغ های گردو و باغ های میوه که در تهران یا مناطق اطراف وجود دارند به یک مسئله تبدیل شده است. اگرچه چندین سد در اطراف تهران وجود دارند که ذخایر آبی خوبی تامین کرده اند، اما نمی توان از تمام پتانسیل سد برای آبیاری باغ یا زمین های کشاورزی استفاده کرد.

کاهش بارندگی ها در تهران و گرم شدن هوا، میزان دسترسی به منابع و ذخایر آبی را کاهش داده است. بهترین روش های آبیاری درختان گردو و درختان میوه در تهران، آبیاری قطره ای است تا در مصرف آب صرفه جویی کنند.

جمع بندی

خرید نهال گردو شناسنامه دار جهاد کشاورزی تهران برای انواع ارقام نهال گردو در تهران و نهال میوه امکان پذیر است. خرید عمده نهال از نظر اقتصادی به نفع باغداران است. برای توسعه باغ گردو یا احداث باغ گردو در تهران می توانید با نهالستان پالیز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. نهالستان پالیز، مرجع توزیع نهال میوه و عرضه نهال گردو است. نهال های با کیفیت و سالم از این نهالستان برای باغداران ارائه می ‌شوند و خدمات متنوعی در زمینه نگهداری از نهال ها، آبیاری صحیح و کوددهی مناسب نیز برای باغداران در نظر گرفته شده است.